Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

LMK Chotěboř

Historie

Náš leteckomodelářský klub sídlí v městečku Chotěboř, které se nachází uprostřed krásné Českomoravské vysočiny v okrese Havlíčkův Brod. V současnosti má klub 30 členů. V okolí našeho města se nacházejí krásné kopce, u Železných hor, vhodné na svahové létání, na těchto kopcích pořádáme závody F3F. Asi 5km od města se rozprostírá letiště Chotěboř-Počátky (jeho souřadnice GPS:49°41'10.416"N, 15°40'37.776"E) místního aeroklubu, mezi vesnicí Dobkov a Počátky, na kterém se konají závody v RCVS (dříve RCV2 Speciál) a nově od roku 2008 RCEJ a RCEK, dále modelářské setkání s létáním pro veřejnost a akce pro děti. Náš klub byl známý v pořádání soutěží RCV2 i F3J jako například mistrovství ČR v roce 97,98.

A proto jste-li soutěživí,neváhejte přijeďte si zasoutěžit a porovnat síly,jak v F3F, RCEJ,RCEK nebo RCVS. Několik travnatých ploch a luk je přímo ve městě a na jeho krajích, kde se nechá létat s malými modely.

Chcete-li poznat pohodovou a krásnou atmosféru a vlastníte-li nějaký létající model, chcete-li se rozdělit o jeho radost z létaní, či předvést akrobatické vystoupení nebo jen se stát divákem, stačí když dorazíte na naše setkání, které se bude konat 2022? od 14:00h. Neseďte doma a přijeďte se podívat. Vezměte sebou manželky a děti, pro které budou připraveny soutěže. Budeme se na Vás těšit.

TOPlist